Kirpik ekleme uygulamamızda, medikal yapıştırıcı kullanılır. İpek kirpik     Detaylı Bilgi ...

İpek Kirpik Ekleme

yönetimi ortalama 1 saat sürer. Kirpik ekleme uygulamamızda, medikal yapıştırıcı kullanılır. İpek kirpik tamamen hipo-alerjjiktir.

İpek kirpik

Yapılan uygulamadan sonra 2-3 haftada bir bakıma geldiğiniz takdirde, düşen kirpiklerinizin yerine yenileri takılır; bu sayede kirpiklerinizi uzun süre kullanabilir, rimelsiz göz makyajı yapmanın rahatlığına erebilirsiniz. Suya dayanıklıdır. Yüzebilir, duş alabilir ve günlük hayatınıza doğal olarak devam edebilirsiniz.

Kirpik ekleme işlemi Uzman ekibimizin dikkatli bir çalışma sistemiyle özel bir yapıştırıcı ile kendi kirpiğinize yapıştırılarak uygulanan son derece zararsız bir kirpik ekleme yöntemidir, ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz.Kirpiklerizin mevcut halinden daha dolgun görünmesi için ikinci yöntemimizde kirpik ekleme işlemidir.

Yapıştırma süresi 10 dakikadır. Kullanımı 5-10 gündür. Kirpik ekleme işlemi esnasında 8-10 yapraklı tek tek birleşip grup teşkil etmiş kirpikler yapıştırıcısı ile mevcut kirpiklerin dibine kolaylıkla yapıştırılır.

İpek kirpik ekleme uygulaması

TIRNAK LAND Bağdat Cad, Caddebostan No: 293 Mine Apt A Blok Daire 3 Kadıköy / İstanbul adresinde deneyimli Profesyonel uzman ekibimiz tarafından uygulanmaktadır.

Tel: 0216 36 00 165 –----  0216 -36 00 168

Kirpik ekleme işlemi ile çekici bakışlarınız olsun istemez misiniz?

İpek Kirpik