Dünyanın her yerinde güzelliğiniz ve bakımınızla dikkat çekersiniz, çünkü bu kalıplaşmış algı yöntemidir ve kaçınılmazdır.Yüzyıllardır süre gelen bu anlayış,güzelliğine güzellik katmayı amaç edinen  kadınların sorunlarına, arayışlarına cevap veren güzellik merkezlerini yaratmıştır.

İşte bende bu merkezlerin birinin sahibiyim. Ben Nasim Parvizi.... Amacım kendiyle barışan mutlu huzurlu güven dolu güzelliklere imza atmak. Tahranlıyım ,Bilgisayar mezunuyum. Bitirir bitirmez farklı bir branşı seçtim Estetik üzerine Almanya’da ( ayak sağlığı -batık tırnak - protez tırnak) eğitimini alıp 2006 yılında İstanbul’la geldim. Birçok kurs, yarışma birçok ödül ve jüri üyeliği ile bilgilerimi pekiştirdim, kendimi geliştirdim. Bağdat caddesinde başlayan iş hayatımın çıtasını müşterilerimin desteği ve sürekliliği ile yükseklere taşıdım. Herkesi gülümseyen yüzlerle uğurladım. Birçok asistanı eğittim. İş hayatına kazandırdım. Sanki çok uzun yıllardır burda yaşıyorum. Merkeze gelenler o kadar güzel insanlar ki hiç yabancılık çekmeden 9 sene çok güzel dostluklarla arkadaşlıklarla güzelleştirme seansları ile geçti ....Bu branşı seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğimi şimdi anlıyorum. İnsanları seviyorum onlara kendilerini iyi hissettirmeyi seviyorum güzel ve bakımlı olmak herkesin hayali buda beni mutlu ediyor.

Sevgilerle dostluklarla sağlıkla estetikle ve bakımla güzelleşmek için beklerim . Sevgiler ...

Nasim Parvizi

''Tırnakland ''   Aldığımız Ödüller.

      

Tırnakland 2007 Türkiyenin protez tırnak şampiyonu

       

2010 "National Master's Award Nail Desing" Türkiye protez tırnak yarışması birincilik ödülünü TIRNAKLAND'den HALE KOCAKIRBAŞ kazandı ve avrupa yarışmasında Munih de  ülkemizi temsil ettimiştir.

ProtezTırnak

Ellerinin güzel görünmesini kim istemez ki, fakat tırnaklarınızı uzatamıyor sürekli kırılıyor, kat kat ayrılmasından bıktıysanız ,Yada tırnaklarınızı yiyorsanız ,Çözümü Protez Tırnak Uygulamasıdır.
İstanbul Bağdat Caddesinde uzun yılardır ,Tırnak Land (Nasim Parvizi) siz değerli müşterilerimizi hizmet vermekteyiz.
  Bilgi ve Randevu almak için Numaralarımızı Tıklayınız!
 Cep Telefondan Numaramızı Tıklayınız