El ve ayaklarınızın sürekli bakımlı olmasını istiyorsanız yaptırdığınız manikür pedikür fiyatı yerine kalıcı french    Detaylı Bilgi ...

 

Protez Tırnak işlemine tırnaklarınızın French Manikür olmasını istediğinizi belirtirseniz tırnak ucuna takılan Protez buna göre seçilecektir. 2 saat süren bu işlem sonrasında sürekli ve hiçbir etkiyle bozulmayan French tırnaklara sahip olabilirsiniz. Protez Tırnaklarınızı jel sistem ile uyguladıktan sonra yaklaşık olarak 2 ay boyunca sorunsuz ve kusursuz kullanabilirsiniz. Ancak bu 2 ayın sonunda kendi tırnağınız doğal olarak uzayacağı için 1 saat süren kısa bir bakım sonrasında oluşan boşluğa dip dolgusu adı verilen bir işlem uygulanır. Ve bu şekilde devam ederek çok temiz tırnaklara sahip olabilirsiniz.
El ve Ayak olmak üzere iki ayrı şekilde uygulatabilirsiniz. El ve ayaklarınızın sürekli bakımlı olmasını istiyorsanız yaptırdığınız manikür pedikür fiyatı yerine kalıcı french yaptırabilirsiniz.

Bakımı Nasıl yapılır?

Çok doğal bir sistem olduğu için zaman içerisinde kendi ana tırnaklarınızın çıkmasına izin veriyor.Bu sebeple de kalıcı french ile kedi tırnağınız arasındaki fark görülüyor.Bu farkıda uzman kişi tekrar dolgu işlemini uygulayarak yok ediyor ve özel cilasıyla tırnaklarınız bakım işlemi son buluyor ve kullanmaya devam ediyorsunuz.

TIRNAK LAND Bağdat Cad, Caddebostan No: 293 Mine Apt A Blok Daire 3 Kadıköy / İstanbul hizmet vermektedir.