Protez Tırnak kendi tırnağınız gibi sizinle bütünleşir, doğal görünümü sayesinde asla doğal tırnaktan ayırt edilmez Detaylı Bilgi ...

 

Protez Tırnak


Protez Tırnak

Protez tırnak öncelikle, takma tırnak gibi eczaneden alınıp yapıştırıcıyla komple tırnak yüzeyine kapatan uygulamalara benzemez. 

Yaklaşık 2 saat süren bir işlemdir ve aylık bakımları düzenli yapıldığı sürece en az 6 ay kullanılır.

Tırnak yiyenleri alışkanlıklarından kurtaracak psikolojik telkin beraberinde bilinen tek yöntemdir. Protez tırnak yaygın olarak Akrilik ve Jel ürünleriyle gerçekleştirilir.

El ve tırnaklarda kusursuz görünüm yaratmak için profesyonel ürünlerin ve ileri teknolojinin yardımıyla uygulanan bir tekniktir.

Bu uygulamalar başta Amerika ve Avrupa ülkelerinde olmak üzere son derece yaygındır. Amerika’da yayınlanan NAILS Dergisinin 2009 yılı sektör araştırma sonuçlarına göre ABD’de 16-60 yaş grubundaki her 10 kadından 8’i , Avrupa ülkelerinde ise her 10 kadından 6’sı düzenli olarak Protez tırnak kullanmaktadır.

Protez Tırnak

Neden ihtiyaç duyarız?

Her ne işle uğraşırsak uğraşalım (bilgisayar kullanımı, çamaşır-bulaşık, bahçe işleri dahil olmak üzere) kusursuz görünümde tırnaklar ve eller için, dayanıklı, kolay kolay kırılmayan (doğal tırnaktan 80 kat daha güçlüdür) estetik tırnaklar için.

Kullanıldığı süre boyunca adeta yeni manikür işlemi uygulanmış, (doğal görünümlü, kusursuz ojeli, yada frenchli) tırnaklar için.

Tırnak yeme, sararmış tırnaklar, yaşlılık çizgileri, tırnak boşalması, kaşık yada karga burun tipli tırnaklarlara estetik görünüm vermek için.
Kırılmış yada çatlamış doğal tırnakların görünümünün düzeltilmesi için.

Muhtelif rahatsızlıklar sonucunda oluşmuş acı veren tırnakların rahatlatılması için uygulanır.

Protez Tırnak

 

TIRNAK LAND Bağdat Cad, Caddebostan No: 293 Mine Apt A Blok Daire 3 Kadıköy / İstanbul hizmet vermektedir.

Tel: 0216 36 00 165 –----  0216 -36 00 168